Otakar Hůrka - Rozkvetlá louka

Olej na překližce, 20x30 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

3928. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:30.03.2016 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč