Otakar Hůrka - U rybníka

Olej na plátně, 49x70 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba na několika místech odpadlá.

2158. U rybníka
Dražba ukončena:26.03.2015 22:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč