Otakar Hůrka

54688. Břízky na kraji lesa

popis: Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč