Otakar Hůrka

45059. Břízky v krajině

popis: Olej na kartonu, 35x32 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč