Otakar Hůrka - Břízy u vody

Olej na plátně, 52x70 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

37943. Břízy u vody
Dražba ukončena:27.11.2019 20:44:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč