Otakar Hůrka - Cesta březovým hájem

Olej na kartonu, 50x59 cm, signnováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

8087. Cesta březovým hájem
Dražba ukončena:22.02.2017 19:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč