Otakar Hůrka - Cesta u vody

Olej na kartonu, 21x30 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

42586. Cesta u vody
Dražba ukončena:26.03.2020 22:12:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč