Otakar Hůrka - Chaloupka u rybníka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

29120. Chaloupka u rybníka
Dražba ukončena:28.02.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč