Otakar Hůrka - Chalupa na kopci

Olej na kartonu, 40x40 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

29563. Chalupa na kopci
Dražba ukončena:27.03.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč