Otakar Hůrka - Chalupy na stráni

Olej na kartonu 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

37963. Chalupy na stráni
Dražba ukončena:27.11.2019 20:58:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč