Otakar Hůrka - Chalupy nad řekou

Olej na kartonu, 36x46 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

23725. Chalupy nad řekou
Dražba ukončena:31.10.2018 22:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč