Otakar Hůrka - Hrad nad Sázavou

Olej na kartonu, 31x35 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77466. Hrad nad Sázavou
Dražba ukončena:26.05.2022 22:28:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč