Otakar Hůrka - Kraj lesa

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

67098. Kraj lesa
Dražba ukončena:27.10.2021 20:20:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč