Otakar Hůrka

51677. Krajina nad Sázavou

popis: Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 20:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč