Otakar Hůrka - Krajina s potokem

Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

35115. Krajina s potokem
Dražba ukončena:25.09.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč