Otakar Hůrka - Krajina s tůní

Olej na překližce, 18x22 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

63719. Krajina s tůní
Dražba ukončena:26.08.2021 21:59:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč