Otakar Hůrka - Lesní pěšina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x64 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

12327. Lesní pěšina
Dražba ukončena:20.09.2017 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč