Otakar Hůrka

51755. Letní krajina

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:08:15

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč