Otakar Hůrka - Letní planina

Olej na plátně, 22x29 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo top
101958. Letní planina
Dražba ukončena:17.09.2023 21:15:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč