Otakar Hůrka - Na samotě

Olej na kartonu. 70x80 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

39787. Na samotě
Dražba ukončena:29.01.2020 19:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč