Otakar Hůrka

39787. Na samotě

popis: Olej na kartonu. 70x80 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč