Otakar Hůrka - Okraj lesa

Olej na kartonu, 35x46 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

12419. Okraj lesa
Dražba ukončena:20.09.2017 21:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč