Otakar Hůrka - Podvečer v lukách

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x33 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
85087. Podvečer v lukách
Dražba ukončena:26.10.2022 22:48:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč