Otakar Hůrka - Podzim

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
82348. Podzim
Dražba ukončena:31.08.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč