Otakar Hůrka - Podzim u rybníka

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
75843. Podzim u rybníka
Dražba ukončena:27.04.2022 22:16:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč