Otakar Hůrka - Podzim u vody

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Karton mírně vyboulen,malba odborně vyčištěna.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

42365. Podzim u vody
Dražba ukončena:25.03.2020 22:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč