Otakar Hůrka - Pohled na údolí

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

11804. Pohled na údolí
Dražba ukončena:28.06.2017 21:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč