Otakar Hůrka - Potok v lese

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

42422. Potok v lese
Dražba ukončena:26.03.2020 19:20:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč