Otakar Hůrka - Potok v podzimním lese

Olej na překližce, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

36649. Potok v podzimním lese
Dražba ukončena:30.10.2019 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč