Otakar Hůrka - Soumrak nad krajinou

Olej na překližce. 20x26 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

39937. Soumrak nad krajinou
Dražba ukončena:29.01.2020 22:46:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč