Otakar Hůrka - Stavení v zimě

Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

48711. Stavení v zimě
Dražba ukončena:27.08.2020 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč