Otakar Hůrka

48711. Stavení v zimě

popis: Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč