Otakar Hůrka

63422. U řeky

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x24 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 800 Kč