Otakar Hůrka - U rybníčku

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

27344. U rybníčku
Dražba ukončena:31.01.2019 19:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč