Otakar Hůrka - U samoty

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

67413. U samoty
Dražba ukončena:28.10.2021 22:28:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč