Otakar Hůrka - Údolí s řekou

Olej na kartonu, 22x32 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

8287. Údolí s řekou
Dražba ukončena:23.02.2017 19:49:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč