Otakar Hůrka

48379. Výhled do kraje

popis: Olej na kartonu, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč