Otakar Hůrka - Vysočina - Nová Cerekev

Olej na kartonu, 46x62 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

58399. Vysočina - Nová Cerekev
Dražba ukončena:28.04.2021 19:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč