Otakar Hůrka

49176. Záhyb řeky

popis: Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:54:59

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč