Otakar Hůrka - Zima na vsi

Olej na kartonu, 34x31 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

54825. Zima na vsi
Dražba ukončena:28.01.2021 19:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč