Otakar Hůrka

40791. Zimní krajina

popis: Olej na plátně. 52x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889, Koloděje - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 300 Kč