Otakar Hůrka - Zimní krajina

Olej na plátně. 52x65 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

40791. Zimní krajina
Dražba ukončena:26.02.2020 19:55:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč