Otakar Kubín - Caseneuve

Kresba tužkou, 22,5x30 cm, signováno vpravo dole Coubine, rám, pasparta, zaskleno.

Provenience: z rodiny původní majitelky, které kresbu osobně věnoval sám Kubín.

1272. Caseneuve
Dražba ukončena:02.06.2014 22:21:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč