Otakar Kubín - Mlýn v krajině

Litografie, 29x40 cm, signováno vpravo dole O. Coubine 49, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

11780. Mlýn v krajině
Dražba ukončena:28.06.2017 20:54:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč