Otakar Marvánek

12554. Kostelík u lesa

popis: Olej na kartonu, 71x93 cm, signováno vlevo dole Marvánek, rám,

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

dražba ukončena: 21.09.2017 19:15:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 80 000 Kč