Otakar Marvánek - U vody

Olej na kartonu, 33x49 cm. Signováno vpravo dole O. Marvánek. Rám.

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

34050. U vody
Dražba ukončena:27.06.2019 20:47:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč