Otakar Marvánek - V parku

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole O. Marvánek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

25089. V parku
Dražba ukončena:28.11.2018 22:02:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč