Otakar Mrkvička - Ležící akt

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x54 cm. Signováno vlevo dole O. Mrkvička 42. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

29629. Ležící akt
Dražba ukončena:27.03.2019 21:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč