Otakar Mrkvička - Pražská Nocturna: Malostranská mostecká věž

Litografie, 25x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Otakar Mrkvička 43. Volný list.

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

55246. Pražská Nocturna: Malostranská mostecká věž
Dražba ukončena:13.01.2021 22:21:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč