Otakar Mrkvička - Soubor 9 kreseb

Kresby, od 35x23 cm do 19x13 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Některé poškozeny.

47102. Soubor 9 kreseb
Dražba ukončena:15.07.2020 23:11:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč