Otakar Nejedlý - připsáno - Vesnice s kostelem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x23 cm. Nesignováno. Rám.

27085. Vesnice s kostelem
Dražba ukončena:30.01.2019 20:05:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč