Otakar Nejedlý

54614. Jarní krajina

popis: Olej na plátně, 50x76 cm. Signováno vlevo dole Ot. Nejedlý. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:14:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 37 000 Kč