Otakar Nejedlý - Kopcovitá krajina

Akvarel, 30x36 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Volný list.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

28666. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:14.03.2019 22:28:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč